03 347 6500

Asennusliike Lahtinen Oy

Tamperelainen Asennusliike Lahtinen Oy on erikoistunut rakentamaan polttoaineen jakeluasemia ympäri Suomea. Lisäksi myymme jakeluasemarakentamiseen liittyviä tuotteita ja maahantuomme polttoainesäiliöitä. Ota meihin yhteyttä ja kerro, kuinka voimme palvella!

Laskutustiedot »

Yhteystiedot

Asennusliike Lahtinen Oy
Lehtikatu 15
33340
TAMPERE
Y-tunnus: 2480018-4
03 347 6500
03 347 6550
al-lahtinen@al-lahtinen.com
www.al-lahtinen.com

Katso sijaintimme

Toimitusjohtaja:

Eero-Matti Lehtiniemi
050 555 5461
eero-matti.lehtiniemi@al-lahtinen.com

Työpäällikkö:

Esa Immonen
0400 013 405
esa.immonen@al-lahtinen.com

Työnjohto:

Jukka Koivula
0400 013 406
jukka.koivula@al-lahtinen.com

Asko Lahtinen
0400 732 668
asko.lahtinen@al-lahtinen.com

Arto Sarén
050 438 2429
arto.saren@al-lahtinen.com

Risto Tuomola
044 537 2000
risto.tuomola@al-lahtinen.com

Projektipäällikkö:

Pekka Keränen
0400 786 113
pekka.keranen@al-lahtinen.com

Metallirakenteet:

Jyri Lahtinen
0400 013 410
jyri.lahtinen@al-lahtinen.com

Varasto:

Mika Lahtinen
0400 238 439
mika.lahtinen@al-lahtinen.com

Taloushallinto:

Sari Perälä
046 922 2686
sari.perala@al-lahtinen.com

Laskutus ja palkanlaskenta:

Saija Lahtinen
044 347 6501
saija.lahtinen@al-lahtinen.com

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä!